מנעולן בתל אביב

פורץ בתל אביב

מנעולי תל אביב מסייעת בפריצת דלתות ומנעולים מכל הסוגים, בבית הפרטי או בבית העסק. צוות המקצוענים של החברה מעניק שירות איכותי ומיומן, בכל רחבי הארץ. בין היתר, חברת רועי מנעולים נותנת מענה רציף ותשלח פורץ בתל אביב בכל שעות היממה.

כיום, בכל רחבי הארץ ישנה דרישה לפריצת דלתות ומנעולים. עם זאת, באזור המרכז ובייחוד בתל אביב, ישנו ביקוש רב יותר. מאחר ומדובר באחת הערים הגדולות של מדינת ישראל, ויש בה ריכוז גדול של עסקים ותושבים, הביקוש לפריצת דלתות יהיה בהתאם.

אוכלוסייה גדולה המתפרשת על רחובות רבים

העיר תל אביב מונה כ-400,000 תושבים, המתגוררים ברחובות ובשכונות, החל מהצפון הישן של העיר ועד לשכונות הדרומיות. בכל רחוב ורחוב ישנם עשרות, אם לא מאות, בתים ובניינים, בהם מתגוררים דיירים רבים.

מאחר ובכל בית ובית ישנה דלת כניסה בטיחותית השומרת על שלום דיירי הבית, לעיתים עלול להיווצר מצב בו הדלת נתקעת, המפתח נתקע בחור המנעול או שהמפתחות נשכחו בתוך הבית. במקרים אלו, פורץ בתל אביב יכול להציל את המצב ולפתור את הבעיה. דבר זה מקבל משנה תוקף בעת מצבי חירום או כאשר יש לפתוח את הדלת באופן מיידי.

ריכוז עסקי גדול

בנוסף לריכוז התושבים הגדול, בתל אביב ישנם עסקים רבים מספור, בכל התחומים. חלק ניכר מהם נמצא בבנייני רבי קומות או באחד מגורדי השחקים של העיר. באופן טבעי, בכדי למגן את הרכוש או המידע הנמצא בעסקים אלו, יש צורך במנגנוני הגנה מתוחכמים, הכוללים דלתות, מנעולים ואף אמצעים דיגיטליים משוכללים.

עם זאת, גם אמצעי הנעילה המתוחכם ביותר יכול להתקלקל או להיתקע. לכן, פורץ בתל אביב הנו כה חשוב, ויכול לפרוץ את הדלת הסוררת או את המנעול הפגום. פורצי דלתות מקצועיים מתמחים בכל סוגי המנעולים, בין אם מדובר במנעולי צילינדר ובין אם מדובר במנעולי רתק או מנעולים חשמליים.

פריצת רכב

מאחר ותל אביב מהווה מטרופולין מרכזי, הן מבחינת מגורים והן מבחינה עסקית, ישנם רכבים רבים הנמצאים בה. פורץ בתל אביב יכול לסייע גם מבחינה  זו, ולפרוץ את דלתות הרכב התקועות. במידת הצורך, הפורץ יכול להתקין מנעול חלופי או לתקן את המנעול הקיים.   כמו כן במידה וקיים נזק למנעול, יינתן מענה בהתאם והרכב יופנה למוסך מתאים להמשך טיפול.

כמו כן, אנו מבצעים במנעולי תל אביב:

פריצת דלתות

החלפת מנעולים

שכפול מפתחות לבית ולרכב

שכפול שלטים לרכבים

מכירת מנעולים לאופניים

ועוד…