פריצת דלתות

פורץ דלתות

אין תחושה לא נעימה כתחושת חוסר האונים כשאתה נתקע מול דלת נעולה. לא משנה מה הסיבה, בין אם מפתח שנשבר או אבד ובין אם תקלה בדלת הם הגורם, חייבים לפנות למנעולן מקצועי ומנוסה שיפרוץ את הדלת.

בבית ובעסק

הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי. פורץ הדלתות נכנס לתמונה במקרי חירום, כאשר צריך לפרוץ דלת. כמו כן, במידה וחלילה אחד הילדים נתקע בבית, או שיש לחלץ במיידי בעל חיים נטוש, הפורץ מאפשר לפתוח את הדלת במהירות.

גם בעולם העסקים, פורצי דלתות יכולים לעזור. אין זה משנה אם מדובר על עסק קטן, בינוני או חברה בעלת סניפים רבים, בעל המקצוע יכול לפתוח את הדלת שנתקעה באופן יעיל ואפקטיבי, מבלי לגרום לנזקים נוספים. יתרה על כך, במידה ומדובר על עסקים ומוסדות הפועלים בתחומי ההצלה וההגנה, עזרת הפורץ הנה משמעותית פי כמה.

ברכב

פורץ דלתות יכול לפרוץ גם את דלתות הרכב. במידה ודלת המכונית נתקעה, והמפתח אינו פועל כראוי או שנתקע בחור המנעול, יש לקרוא לפורץ דלתות. בנוסף, במידה ומבקשים לפתוח את המכונית, אולם אין מפתחות בנמצא, יש לקרוא לפורץ. דבר זה מקבל חשיבות יתרה במקרי חירום, כאשר מבקשים לחלץ פעוט שנותר במכונית או חיית מחמד שנכלאה בפנים.

בחירת פורץ דלתות

בניגוד לבעלי מקצוע אחרים, מאחר ומדובר במיגון ושמירה על שלום היקר לנו, פורץ הדלתות צריך להיבחר באופן שקול יותר. כמובן, שבמקרי חירום אין את היכולת או הזמן לשקול את האפשרויות. עם זאת, בימים שבשגרה, ניתן לבחור את פורץ הדלתות בהתאם לניסיון ולמומחיות שלו, כמו גם על פי המהירות והיעילות שלו בשטח.

מנעולי תל אביב מתמחה בפריצת דלתות, בכל הסוגים ולכל המגזרים. החברה מציעה שירות מקצועי, אדיב, איכותי ומהיר, בכל שעות היממה. פורץ דלתות מיומן יגיע עד אליכם, ויציל את המצב במהרה, ללא תשלום נוסף בלילות ובחגים.